Kas lõputu doomscrollimine on tekitanud tunde, et igasugune ekraaniaeg on nagunii kahjulik ja nutiseadmed lõhuvad meie vaimset tervist? Selle lükkab ümber Kadri Haljas - psühholoogist ettevõtja, kes on Triumfland Saga mängu abil loomas revolutsiooni vaimse tervise digilahenduste maastikul. Uues episoodis uurime, kuidas saab ühest lastepsühholoogist edukas startupper ja kuidas rakendada digimaailm vaimset tervise vankri ette?

Saa teada:

  • Mis motiveeris Kadrit otsima psühholoogias skaleeritavaid lahendusi?
  • Kuidas sündis tervisetehnoloogia ettevõte Triumf Health? 
  • Milliste unikaalsete väljakutsete ja vastutuste ees seisab app, mille fookuseks on vaimne tervis?
  • Kuidas jõuda mõjusate sekkumistega paberilt praktikasse?
  • Privaatsusest, emakeelsest sisust ja muust, mida vaimse tervise ja tehnoloogia ühendamisel oluliseks pidada.

Kadri Haljas on psühholoog, kel on 15-aastane kogemus vaimse tervise valdkonnas. Ta on tervisetehnoloogia ettevõtte Triumf Health asutaja ja tegevjuht. Tema ja ta rahvusvaheline meeskond on loonud Triumfland Saga heaolumängu lastele vanuses 7 – 12 aastat, et toetada nende vaimset vastupidavust. Mängu on WSA (World Summit Awards) poolt tunnustatud kui maailma parimat tervise- ja heaolu tehnoloogiat.

Vestlust juhib Marta Pulk.

Tähelepanu! Taskuhäälingu “Mis mõttes?” vestlused võivad sisaldada teemapüstitusi, vaatenurki või termineid, mis võivad mõjuda häirivalt vaimse tervise temaatika osas tundlikele inimestele.

Veel kuulamiskanaleid

Spotify

Apple Podcast

Vaata lisa

“Mis mõttes?” podcasti kodulehel

Facebookis Stories For Impacti lehel

Instagramis @mismottes.podcast

LinkedInis Stories For Impacti lehel

Jaga meiega, kuidas episood Sind kõnetas ja millest edaspidi kuulda tahaksid: marta@storiesforimpact.com

Soovid, et iga osa maanduks koos lisamaterjalidega otse Sinu postkasti? Lisa end uudiskirja saajate hulka ja liitu taskuhäälingu kuulajate kogukonnaga SIIN.

Rahvusvahelist projekti “Podcasting-based social impact learning environment” kaasrahastatakse Euroopa Liidu elluviidava Erasmus+programmi poolt. Lisaks Stories For Impactile viivad projekti ellu Geri Norai LTKoç University Social Impact Forum ja Social Entrepreneurship Association of Latvia.

Vaata podcasti

Tagasi podcasti lehele

en_USEnglish