3 uuendust “Mis mõttes?” podcasti uuel hooajal

Vaimse tervise teemad on suurema tähelepanu all kui kunagi varem. Uudisteportaalid jagavad nippe ärevuse ja stressiga hakkama saamiseks. Tööandjad koolitavad vaimse tervise esmaabi andma või läbipõlemist ennetama. Sisuloojad räägivad üha avameelsemalt oma vaimse tervisega seotud väljakutsetest.

Kas selle keskel üldse jätkub veel teemasid, mida uurida? Ja kas seda saab teha haaravalt, jäädes samal ajal tõenduspõhiseks?

“Mis mõttes?” esimene hooaeg tõestas, et on. Kuulajate tunnustavad sõnad ja julgustavad levikunumbrid motiveerivad taskuhäälinguga jätkama. Veel põhjalikumalt, veel julgemalt, viies tegevuse järgmisele tasemele!
Siin on kolm põnevat uuendust, mida saad algavalt hooajalt oodata.

Vestlused kahes osas ja perspektiivis

Vaimse tervise põletavada teemad on tihtipeale mitmetahulised. See tähendab, et ühte vestlusesse mahtumiseks peab uudishimu tihtipeale taltsutama ning paljud küsimused järgmisi vestlusi ootama jätma.

Edaspidi jagame suured teemad kaheks osaks, et saaksime neisse veelgi põhjalikumalt süveneda. Keerulistele teemadele sügavamalt ja sisulisemalt otsa vaatamiseks on mitmeid võimalusi. Siin on üks näide hooaja avateema vaatenurkadest:

Jätkuvalt leiad iga taskuhäälingu osa juurest külalise soovitatud lugemismaterjalidega. Edaspidi lisame sinna ka ajamärgid, et enda jaoks huvitavad kohad vestlusest kiiremini üles leiaksid.

Kuulamise kõrval ka lugemismaterjalid

Taskuhääling on küll populaarne, ent ei pruugi formaadina igaühe jaoks sobida. Meie Instagrami jälgijate seas tehtud mini-uuringust selgus, et kõigest 6% eelistavad uue info saamiseks ainult audioformaate. 

18% vastanutest vajavad lisaks ka visuaalset ning loetaevat infot, 76% eelistavad vaheldusrikkust ja võimalust mõlema vahel valida.

Seetõttu hakkame Stories For Impacti blogis jagama taskuhäälingu saadete lühikokkuvõtteid ning meie endi analüüse, seoskaarte ja töövahendeid vaimse tervise mõjuküsimuse mõtestamiseks.

Toetume teaduskirjandusele ja jagame praktilisi kogemusi mõju planeerimise ja juhtimisega seotud projektidest eri valdkonna organisatsioonidega.

Artiklitest leiab huvitavat igaüks, keda vaimne tervis huvitab, aga kõige enam saavad materjalidest kasu need, kes soovivad inimeste heaolu puudutavas positiivset muutust luua.

Regulaarsem ja laiema haardega uudiskiri

Jätkame ka edaspidi igakuise uudiskirjaga, mis hoiab kursis värskelt ilmunud “Mis mõttes?” saadete ja artiklitega. Jagame uudiskirjas nii vahepeal ilmunud vestlusi, artikleid kui väärt leide sarnastel teemadel tehtud uuringutest nii Eestist kui mujalt.

Uudiskirja lugejaks saad end registreerida siin ja järgmine neist jõuab sinu postkasti kohe, kui saame jagada uudiseid värskest kuulamis- või lugemisvõimalusest!

Uute osadega alustame juba õige pea!
Kõige kiiremini jõuavad need sinuni siis, kui märgid end jälgijaks 
meid sotsiaalmeedias või otse kuulamiskanalites.

Kuula varasemaid saateid

More posts

en_USEnglish