Vaimse tervise taskuhääling “Mis mõttes?”

Vaimne tervis on valdkond, mille ühiskondlik mõju end üha teravamalt näitab. 2023. aasta Eesti inimarengu aruande täitnud teema, mis puudutab ühel või teisel moel meist igaüht, on väärt sügavamat uurimist. Selleks siinne podcast ongi loodud. Tere tulemast kuulama!

Meie eesmärk on erinevate teemanurkade, ekspertide ja küsimuste kaudu avada olulisi ja kohati ka vastuolulisi teemasid selliselt, et iga osa tooks huvilistele vaimse tervise valdkonda lähemale, looks selgust inimestega töötavatele inimestele ning pakuks värskeid vaatenurki juba valdkonnas tegutsevatele spetsialistidele. Siinsed vestlused keskenduvad igal korral mõnele vaimse tervise valdkonna olulise ja intrigeeriva teema vähem kajastatud tahu uurimisele.

Tähelepanu! Vestlused võivad sisaldada teemapüstitusi, vaatenurki või termineid, mis võivad mõjuda häirivalt inimestele, kes on vaimse tervise temaatika osas tundlikud.

Rahvusvahelist projekti “Podcasting-based social impact learning environment” kaasrahastatakse Euroopa Liidu elluviidava Erasmus+ programmi poolt. NB: Vestlused ei kajasta Euroopa Komisjoni ametlikke seisukohti.

en_USEnglish