Share

Koolitusseminar mõju hindamise teemal noorteorganisatsioonidele

Oled aktiivne noorteorganisatsioonis, noortega töötavas MTÜ-s või sotsiaalses ettevõttes?

Tahad saada 10 tööriista oma tegevuse positiivse mõju suurendamiseks?

Soovid, et teisedki Su tegevuse väärtust paremini mõistaksid?

Tahad vahetada kogemusi teiste ägedate tegijatega Baltimaadest?

Tasuta energiasüst Riias augusti lõpus tundub super hea võimalus?

Oled oodatud kandideerima 23.-26. augustil Riias toimuvale tasuta koolitusseminarile, mille eesmärk on jagada teadmisi ja kogemusi, parandada noortega töötavate spetsialistide oskusi ja tõsta motivatsiooni mõju hindamise teemal. Ürituse käigus jagatakse Balti riikide noorteorganisatsioonide parimaid tavasid mõju hindamisel, korraldatakse ajurünnakuid, külastatakse kohalikke noorteorganisatsioone ning loomulikult saab suhelda ka teiste ägedate osalejatega Lätist, Leedust ja Eestist. Lisaks saad tulemusena 10 tööriista oma tegevuse positiivse mõju läbi mõtlemiseks ja suurendamiseks, näiteks: probleemipuu, muutuse teooria, noorte heaolu ja arengu indikaatorid. Tööriistade kasutamise tulemuste hulka võivad kuuluda rahulolevamad osapooled ja edukamad projektitaotlused.

Tööriistu tutvustab muuhulgas üks meie regiooni parimaid mõju hindamise eksperte Jaan Aps, kes ise neid klientide ja partneritega igapäevatöös rakendab. Kõik tööriistad harjutatakse seminari jooksul enda tegevuse näitel läbi. Sündmusel suheldakse inglise keeles.

Osalema oodatakse täisealiseid isikuid, kes on ürituse toimumise ajaks täielikult vaktsineeritud. Osalemine on tasuta (sh majutus, toitlustus) ning peale õppeseminari toimumist hüvitatakse osalejatele Eesti-Riia-Eesti bussipileti kulu. Seminar algab esmaspäeval 23.08 kl 14.00 ja lõpeb neljapäeval 26.08 kl 13.00.

Kandideerimiseks saada palun vabas vormis mõnelauseline veenev motivatsioonikiri aadressile info@storiesforimpact.com hiljemalt 11. augustiks kell 23.59. Kui vajad veidi rohkem mõtlemisaega, anna meile julgelt märku.

Palun lisa e-kirja ka oma mobiiltelefoni number. Juhul kui osutud valituks, helistame Sulle juba reedel, 13. augustil.

Lisainfot saab e-posti aadressilt info@storiesforimpact.com või kirjutades Stories For Impact lehele Facebookis.

Koolitusseminar toimub Erasmus+ rahastatava projekti BALTIC : YOUTH : IMPACT raames. Projektipartnerid on Eesti Noorteühenduste liit ja Stories For Impact Eestist, Läti Noorteühenduste Liit ja Sotsiaalse Ettevõtluse Assotsiatsioon Lätist ning Geri Norai Leedust.

More posts

en_USEnglish